Bafra Halk Eğitimi Merkezi; Sosyal Medya Bağımlılığı ve Mahremiyet Eğitimi Semineri düzenledi

İlçemiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde görev yapan yetişkin Usta Öğretici ve kursiyerlere Sosyal Medya Bağımlılığı ve Mahremiyet Eğitimi semineri verildi.

13 Şubat 2020 Perşembe 14:11
Bafra Halk Eğitimi Merkezi; Sosyal Medya Bağımlılığı ve Mahremiyet Eğitimi Semineri düzenledi

Kurum Müdürümüz Hacı AVCI selamlama konuşmasında, sosyal medyanın ve mahremiyetin öneminden bahsederek, bu amaçla Bafra Halk Eğitimi Merkezi ve Bafra Rehberlik Araştırma Merkezi ile işbirliği yaparak planladığımız bu çalışmaya fikirleri ile desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Cevdet ERTÜRKMEN'e, Hastalığından dolayı aramızda bulunamayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali KATİPOĞLU'na, Yaygın Eğitim'den Sorumlu Şube Müdürümüz Celal KARADELİ'ye, Şube Müdürümüz Süleyman ERTÜRK'e, Bafra Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü İlker KARAKAYA'ya, sunum yapan Bafra Rehberlik Araştırma Merkezi Rehber Öğretmenlerine, katkı ve katılımları için herkese teşekkür etti.

Rehberlik Araştırma Merkezi Rehber Öğretmenleri Fatma Kübra KÖSE, Leyla Deniz UYGUR YOLÇUN, Suat GÜR ve Faruk GÜLŞEN'in yaptığı bilgilendirmeler ve sunumlar Usta Öğretici ve Kursiyerlerimiz tarafından ilgiyle izlendi.

İki bölüm halinde verilen sunumda sabah bölümünde Kadın Usta Öğreticilerimiz ve yetişkin kursiyerlerimiz, öğleden sonraki bölümde Erkek Usta Öğreticilerimiz bilgilendirildi.

Katkılarından dolayı Bafra Belediyesine ve Bafra Öğretmenevi Müdürlüğüne teşekkür ederiz.

Bafra Halk Eğitimi Merkezi tarafından Hayat Boyu Öğrenme alanında farkındalık oluşturma etkinliklerimiz devam edecektir.

Her zaman, Herkes İçin, Her Yerde Varız!

Anahtar Kelimeler:
BafraSamsunHalkSosyal Medya
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner2

banner1