Başkan Perçin , Nice Bayramlar Geçirmek Dileğiyle

Cumhuriyet Halk Partisi Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

23 Mayıs 2020 Cumartesi 00:05
Başkan Perçin , Nice Bayramlar Geçirmek Dileğiyle

CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin'in Ramazan Bayramı mesajı şöyle,“Sabır, ibadet, rahmet, mağfiret ve bereket ayı olarak kabul ettiğimiz bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, bayrama kavuştuk.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle tüm Türkiye gibi Bafra'da da geçen yıllardan farklı bir Ramazan Ayı geçirdik.

Geleneksel Ramazan Bayramlaşmasını düzenleyemesek, yan yana olamasak da el ele, gönül gönüle vererek Ramazan Ayı'nın maneviyatını doyasıya yaşadık yaşamaya da devam edeceğiz inşallah.

"BAYRAMLAR YARDIMLAŞMANIN VE DAYANIŞMANIN KARDEŞLİĞİN” ÖZEL GÜNLERİDİR

Başkan Perçin, “Adaletle yöneten, yoksulun yanında olan, yoksulluğu yenmek için mücadele eden, iftira atmayan, kul hakkı yemeyen” Sevgili Peygamberimiz, bayramların coşkuyla kutlanmasını ister. O’nun için bayramlar “Yardımlaşmanın ve dayanışmanın, huzurun, sevincin, barışın ve kardeşliğin” özel günleridir. Bu vesile ile Bafra'lı hemşerilerimizin , Bafra ovasının üreticilerinin ve alın teri ile çalışan Emekçilerin Ramazan Bayramını Kutlar Tüm ülkemize huzur ve mutluluk vermesini temenni ederim. " ifadelerine yer verildi.

Son Güncelleme: 25.05.2020 12:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner2

banner1