BAŞKAN YILMAZ; BİZİM PARTİMİZİ YIPRATMAYA ÇALIŞMAK KİMSEYE FAYDA SAĞLAMAZ.

Aydoğan Yılmaz , Bizim Partimizi konu üzerinden yıpratmaya çalışmak kimseye fayda sağlamaz. Sadece Bafra’da yaşayan Türk Milliyetçilerini birbirine düşürmeye hizmet eder. Sadece iktidar partisine fayda sağlar” ifadelerine yer verdi.

09 Şubat 2020 Pazar 15:01
BAŞKAN YILMAZ; BİZİM PARTİMİZİ YIPRATMAYA ÇALIŞMAK KİMSEYE FAYDA SAĞLAMAZ.

İyi Parti Bafra ilçe başkanı Aydoğan Yılmaz basın açıklamasında bulundu

Başkan Yılmazın Basın açıklaması şu şekilde

Komuoyuna ;

                 Sosyal medyada yer alan MHP İlçe Başkanının 07.02.2020 tarihindeki Meclis toplantısında İshaklı Mh. Musa Cevher Dudayev Bulvarı üzerinde ki bir parka ömrünü Türk Milliyetçiliğine adamış biri olan Ozan Arif’in isminin verilmeyle ilgili Meclis gündemine alınması teklifimiz Başkan tarafından Meclis gündemine alınması için oylamaya sunulmuş ve İYİ PARTİ ve MHP Meclis üyeleri  Evet oyu vermiş AKP  Meclis Üyeleri Ret oyu vermiştir.Bu konuda ki Evet oyu verilmesi Ozan Arif’e sahip çıkılması Milliyetçi olan hiç kimseyi rahatsız etmemelidir.Biz iyi parti olarak 13.Şubatta ölümünün 1. Yılını yad edeceğimiz Ozan Arif isminin Karadenizin de Türk Milliyetçiliğinin kalesi olan Bafra’da yaşatmak için Mecliste gündeme alınmasını oylamayı talep ettik.Biz böyle bir teklif hangi partiden gelirse gelsin Evet derdik.MHP İlçe Başkanının daha önce Şehit Tolga PEHLİVAN isminin verilmesi için teklif edildiğini söylemiş Ama meclis toplantısında oylama sunulması teklifi gündeme bile gelmemiştir.Oylaması bile yapılmamıştır.Bizler İYİ Parti mensupları olarak Şehidimizin isminin teklifinin verilmesinden ve oylanmasından gurur duyarız.bizleri Şehidimizin isminin verilmesine karşı çıktığımız algısı yaratmak hangi akla hizmet etmektir.Kendi Meclis Üyelerinin başka teklifi oyladıklarını söylemek İYİ Partinin verdiği  gündem teklifi oylamadıklarını söylemek hem Meclis Üyelerini Zan altında bırakır hem de  İnternet Haberciliği yapan bir sitedeki  Meclis görüntülerini inkar etmek demektir.

                 Bizim Partimizi konu üzerinden yıpratmaya çalışmak kimseye fayda sağlamaz.Sadece Bafra’da yaşayan Türk Milliyetçilerini birbirine düşürmeye hizmet eder.Sadece iktidar partisine fayda sağlar" dedi.                                                                                                                                       

Anahtar Kelimeler:
İyi PartiBafraMeclis
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner2

banner1